Lampa

Kas ir Lampa?

Tā ir kultūras telpa, kurā notiek zīmēšanas nodarbības, aktiermāksla, joga, psiholoģijas un veselības uzlabošanas nodarbības, nelieli mājīgi koncerti — ļoti daudz kas :)

Regulārās nodarbības

Natālija Mansurova pabeidza VGIK, labāko Krievijas kinoskolu, ar filmu režisora-mākslinieka specializāciju. Viņas kursa meistari bija Fjodors Hitruks, «Vinnija Pūka» un daudzu citu multiplikācijas filmu veidotājs, un Anatolijs Sazonovs. Natālija strādāja par galveno mākslinieku pie kinofilmām un multiplikācijas filmām, un piedalījās kā māksliniece Jurija Noršteina multfilmā «Ezītis miglā». Tāpat viņai ir izdevniecības «Mazulis» bērnu grāmatu noformētāja un scenogrāfa pieredze.

Nodarbības pie Natālijas notiek sestdienās plkst. 10:00.

 

Zīmēšanas nodarbības Lampā ir domātas gan tiem, kuri jau apmeklēja līdzīgas nodarbības, gan arī iesācējiem. Tās vada ļoti pieredzējis mākslinieks Anatolijs Vasiļjevs.

Nodarbības dažādām grupām:

  • mākslas kursi iesācējiem un bērniem — sestdienās plkst. 12:30

Ielūdzam jūs uz multiplikācijas personāžu zīmēšanas kursiem, galvenokārt anime stilā ^_^

Kursi notiks pirmdienas un piekdienas plkst. 16:30

Nodarbībās mēs soli pa solim pētīsim anime stila zīmēšanas pamatus. Katram māceklim centīsimies izstrādāt savu individuālu zīmējuma stilu pēc savas programmas.

Hatha jogas nodarbības notiek Lampā otrdienās plkst. 18:30 un svētdienās plkst. 10:00!

Hatha joga ir senas tantriskās sistēmas daļa, kura ļauj pazīt savu ķermeni un pilnveidot apziņu. Tās filozofijas pamats ir ķermeņa, dvēseles un apziņas apvienojums, jo cik mēs varam kontrolēt šos trīs aspektus, tik mēs varam vadīt savu dzīvi.

Jogas nodarbības ir domātas gan iesācējiem, gan jau pieredzējušajiem.

Pasniedzēja — Natalija.

Pulcēsimies sieviešu aplī — atslābināsimies, padziedāsim, iegrimsim atjaunojošās sieviešu praksēs, pastrādāsim ar ķermeni, parunāsim pie tējas, padejosim un veidosim labsajutu noskaņu. Ceturdienas - 18:30. 

 

Aktieris, režisors un profesionālais pedagogs Viktors Jansons ielūdz uz teatrālo studiju bērnus no 7 līdz 10 gadu vecumam.

Nodarbības notiek otrdienās no plkst. 16 līdz 18 un sestdienās no plkst. 15:00 līdz 17:00. 

Kas būs tālāk

Trīs brīnišķīgās dienas 15 - 17 julijā, kas attīrīs un atmodinās jūsu ķermeni un garu. Brīvdienas, piepildītas ar jogu, meditāciju, radošumu, apzinātas un jūtiskas relaksācijas praksēm dabas klēpī, dāvinās jums harmoniju, vieglumu, iedvesmu. 

Pieraksties ziņām

Esi pierakstīts!

Fotoatskaites

Kā mūs atrast

Rīgā, Cēsu ielā 8, otrā kāpņu telpa, otrais stāvs, durvīm jābūt vaļā, ja nav, tad kods ir 1368Z un jāpagriež kloķis.

Karte

Kalendārs

Organizēsim pasākumu kopā!

Mūsu telpā var rīkot mācību nodarbības, muzikālos un teatrālos pasākumus, un daudz ko citu. Pavisam ērti būs līdz pat 50 cilvēkiem, un varbūt arī vairāk :) Uz vietas ir laba audio tehnika, projektors, sēdvietas, galdi, tāfele un tēja. Rakstiet!

Rakstiet mums

Paldies par ziņu!

Facebook

Bezgala daudz ziņu

Par mums Instagramā

Atzīmējiet savas bildes Instagramā kā uzņemtas Lampā un ieraugiet tās šeit!

Vēl bildes