Ekstātiskas dejas

Ekstātiskas dejas
Mēs dejojam katru piektdienu 19:00!
Mūsdienās Ekstātisko deju katru nedēļu apmeklē simtiem cilvēku pilsētās kā Berlīne, Barselona, Amsterdama, Londona, Bali, Goa un tagad šo piedzīvojumu mīl arī Rīgā.
Ecstatiskas dejas - ir piedāvājums atbrīvoties, izpausties, savienoties un, galvenokārt, kārtīgi izdejoties. Ceļojums dīdžeju pavadībā caur rūpīgi izvēlētām melodijām un dažādiem pasaules ritmiem.
Tas ir fantastisks pasākums, kur cilvēki bez apreibinošām vielām izbauda sava ķermeņa un savu brīvību! Šis tiešām ir burvīgs piedzīvojums... 
Bez horeogrāfijas, bez apaviem, bez sarunām un ar skaidru prātu, mēs ļaujamies rotaļīgai un ekspresīvai kustības brīvībai neuztraucoties par to, kā tas izskatās no malas.
Programma katrai piekdianai 
19:00 Durviju atveršana
19:15 Guided warm up (ar Irina Livija)
19:45 Ekstātiskās dejas (Bremer)
21:40 Tibetas bļodu meditācija (IL)
22:00 Noslēguma aplis
Mēs dejojam katru piektdienu!
 
 Mūsdienās Ekstātisko deju katru nedēļu apmeklē simtiem cilvēku pilsētās kā Berlīne, Barselona, Amsterdama, Londona, Bali, Goa un tagad šo piedzīvojumu mīl arī Rīgā.
Indijas masala tēja viesiem!
Ūdens, tēja un augļi tiks nodrošināti))
Kur: Lampa, Cēsu iela 8, durvju kods 2444, 2 stāvā, Rīga.
Info: +37123225531
Pateicība: 12+ eiro 

Citas regulārās nodarbības

Individuāla pieeja pie katra zīmēšanas kursu mācekļa!

Sestdienās 12:30. 

Ielūdzam jūs uz multiplikācijas personāžu zīmēšanas kursiem, galvenokārt anime stilā ^_^

Kursi notiks pirmdienas, otrdienas un piekdienas plkst. 16:30

Nodarbībās mēs soli pa solim pētīsim anime stila zīmēšanas pamatus. Katram māceklim centīsimies izstrādāt savu individuālu zīmējuma stilu pēc savas programmas.

Natālija Mansurova pabeidza VGIK, labāko Krievijas kinoskolu, ar filmu režisora-mākslinieka specializāciju. Viņas kursa meistari bija Fjodors Hitruks, «Vinnija Pūka» un daudzu citu multiplikācijas filmu veidotājs, un Anatolijs Sazonovs. Natālija strādāja par galveno mākslinieku pie kinofilmām un multiplikācijas filmām, un piedalījās kā māksliniece Jurija Noršteina multfilmā «Ezītis miglā». Tāpat viņai ir izdevniecības «Mazulis» bērnu grāmatu noformētāja un scenogrāfa pieredze.

Nodarbības pie Natālijas notiek sestdienās plkst. 10:00.

 

Уроки рисования для детей возрастом 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 лет. Легкие и простые уроки для детей станут толчком в развитии вашего ребенка. На каждом занятии мы изучаем новые приемы, работаем с различными материалами, поэтому присоединиться к группе можно на любом этапе.

Занятия проходят по вторникам и четвергам 11:00, а также средам 16:30.