Lampa

Kas ir Lampa?

Tā ir kultūras telpa, kurā notiek zīmēšanas nodarbības, aktiermāksla, joga, psiholoģijas un veselības uzlabošanas nodarbības, nelieli mājīgi koncerti — ļoti daudz kas :)

Regulārās nodarbības

Mēs dejojam katru piektdienu 19:00!
Mūsdienās Ekstātisko deju katru nedēļu apmeklē simtiem cilvēku pilsētās kā Berlīne, Barselona, Amsterdama, Londona, Bali, Goa un tagad šo piedzīvojumu mīl arī Rīgā.

Individuāla pieeja pie katra zīmēšanas kursu mācekļa!

Sestdienās 12:30. 

Ielūdzam jūs uz multiplikācijas personāžu zīmēšanas kursiem, galvenokārt anime stilā ^_^

Kursi notiks pirmdienas, otrdienas un piekdienas plkst. 16:30

Nodarbībās mēs soli pa solim pētīsim anime stila zīmēšanas pamatus. Katram māceklim centīsimies izstrādāt savu individuālu zīmējuma stilu pēc savas programmas.

Natālija Mansurova pabeidza VGIK, labāko Krievijas kinoskolu, ar filmu režisora-mākslinieka specializāciju. Viņas kursa meistari bija Fjodors Hitruks, «Vinnija Pūka» un daudzu citu multiplikācijas filmu veidotājs, un Anatolijs Sazonovs. Natālija strādāja par galveno mākslinieku pie kinofilmām un multiplikācijas filmām, un piedalījās kā māksliniece Jurija Noršteina multfilmā «Ezītis miglā». Tāpat viņai ir izdevniecības «Mazulis» bērnu grāmatu noformētāja un scenogrāfa pieredze.

Nodarbības pie Natālijas notiek sestdienās plkst. 10:00.

 

Уроки рисования для детей возрастом 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 лет. Легкие и простые уроки для детей станут толчком в развитии вашего ребенка. На каждом занятии мы изучаем новые приемы, работаем с различными материалами, поэтому присоединиться к группе можно на любом этапе.

Занятия проходят по вторникам и четвергам 11:00, а также средам 16:30.

Kas būs tālāk

Sekojiet ziņām!

Pieraksties ziņām

Esi pierakstīts!

Fotoatskaites

Kā mūs atrast

Rīgā, Cēsu ielā 8, otrā kāpņu telpa, otrais stāvs, durvīm jābūt vaļā, ja nav, tad kods ir 1368Z un jāpagriež kloķis.

Karte

Kalendārs

Organizēsim pasākumu kopā!

Mūsu telpā var rīkot mācību nodarbības, muzikālos un teatrālos pasākumus, un daudz ko citu. Pavisam ērti būs līdz pat 50 cilvēkiem, un varbūt arī vairāk :) Uz vietas ir laba audio tehnika, projektors, sēdvietas, galdi, tāfele un tēja. Rakstiet!

Rakstiet mums

Paldies par ziņu!

Facebook

Bezgala daudz ziņu

Par mums Instagramā

Atzīmējiet savas bildes Instagramā kā uzņemtas Lampā un ieraugiet tās šeit!

Vēl bildes