Zīmēšanas un gleznošanas kursi pie Natālijas Mansurovas

Zīmēšanas un gleznošanas kursi pie Natālijas Mansurovas

Natālija Mansurova pabeidza VGIK, labāko Krievijas kinoskolu, ar filmu režisora-mākslinieka specializāciju. Viņas kursa meistari bija Fjodors Hitruks, «Vinnija Pūka» un daudzu citu multiplikācijas filmu veidotājs, un Anatolijs Sazonovs. Natālija strādāja par galveno mākslinieku pie kinofilmām un multiplikācijas filmām, un piedalījās kā māksliniece Jurija Noršteina multfilmā «Ezītis miglā». Tāpat viņai ir izdevniecības «Mazulis» bērnu grāmatu noformētāja un scenogrāfa pieredze.

Nodarbības pie Natālijas notiek sestdienās plkst. 10:00.

 

Lampā notiek mākslas kursi gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan iesācējiem, gan arī jau zinošajiem mācekļiem. Katra zīmēšanas grupa ir neliela un katra mācekļa apmācību programma ir individuāla un atbilstoša viņa līmenim un vēlmēm.

Natālija vada mākslas un gleznošanas nodarbības ļoti augstā līmenī, viņas vadībā tiešām var sasniegt ļoti augstus rezultātus.

Individuāla pieeja pie katra mācekļa ļaus maksimāli ātri augt un parādīt savus mākslinieciskos talantus. Augot meistarībai, tiks apskatītas dažādas tēmas, tehnikas un stili.

Līdz ar visu pārējo nodarbībās tiks izskatītas sekojošas tēmas:

  • Zīmējums: tonalitāte, proporcijas, kompozīcija;
  • Krāsu zinības;
  • Grafika;
  • Gleznošanas pamati;
  • Visasmākslas pamata tehnikas — akvarele, pastele, akrils, eļļa u.c.

Uz pirmajām nodarbībām ņemiet līdzi A3 albumu, B2 zīmuli, dzēšgumiju.

Pierakstieties pa tālr. 29558186.

Pateicība par nodarbību: € 15

Individuala nodarbībā:  € 25 

Nodarbības būs noderīgas arī grafiskajiem dizaineriem, ļaujot viņiem raudzīties uz savu darbu no cita skata punkta.

Informācija un pieraksts Facebook

Pievienojies draugiem:

Alexander IvanovDmitriy KorotayevKaspars BrūvelisVladislav KeldishAnna SergevnaRodion BusiginAndrey TolstoyAnna GriegNata NataIlze ShengelijaElena GrizhenkovaSolvita NeijaValentina  MiachinaLampa  RoomVeronika  ScheglovaЛюдмила ДоронинаNatalja DibaninaKsenija SprogeSergej BremerОльга Е.Adelina MareidaJelena SamolotovaKaterina OkhonkoAndrew M-yGayetri SharmaNatalja GrigorjevaMarina PetrovaIlja BoļšakovsNatalia SidlovskaSamanta Dreimane

Citas regulārās nodarbības

Mūsu nodarbības ir domātas pieaugušajiem un pusaudžiem bez speciālās vai arī ar sākotnējo sagatavošanos. Mācības notiek ar dažādiem materiāliem: zīmuļi, pasteles, akvareles, akrils u.c.

Trēšdienās plkst. 19:00. 

Individuāla pieeja pie katra zīmēšanas kursu mācekļa!

Sestdienās 12:30. 

Ielūdzam jūs uz multiplikācijas personāžu zīmēšanas kursiem, galvenokārt anime stilā ^_^

Kursi notiks pirmdienas, otrdienas un piekdienas plkst. 16:30

Nodarbībās mēs soli pa solim pētīsim anime stila zīmēšanas pamatus. Katram māceklim centīsimies izstrādāt savu individuālu zīmējuma stilu pēc savas programmas.

Английский язык для детей 6-13 лет играючи! Английский язык для начинающих детей преподается в легкой игровой форме: используются песни, мультфильмы, различные игры и увлекательные проекты. Детям весело и интересно, а ведь именно это и нужно для быстрого обучения!

Летом занятия планируются по вторникам и четвергам в 11:00 и 15:00.

Zīmēšanas nodarbības bērniem un pusaudžiem!

  • plkst. 11:00 pirmdienas

Уроки рисования для детей возрастом 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 лет. Легкие и простые уроки для детей станут толчком в развитии вашего ребенка. На каждом занятии мы изучаем новые приемы, работаем с различными материалами, поэтому присоединиться к группе можно на любом этапе.

Занятия проходят по вторникам и четвергам 11:00, а также средам 16:30.

Aktieris, režisors un profesionālais pedagogs Viktors Jansons ielūdz uz teatrālo studiju bērnus no 7 līdz 10 gadu vecumam.