Mākslas nodarbības latviešu valodā

Mākslas nodarbības  latviešu valodā

Mūsu nodarbības ir domātas pieaugušajiem un pusaudžiem bez speciālās vai arī ar sākotnējo sagatavošanos. Mācības notiek ar dažādiem materiāliem: zīmuļi, pasteles, akvareles, akrils u.c.

Trēšdienās plkst. 19:00. 

Mākslas nodarbības noties grupās, bet katram māceklim ir atsevišķi uzdevumi, tāpēc var pievienoties no jebkuras nodarbības, negaidot speciālo grupas komplektēšanu. Pierakstīties un sākt zīmēt var jebkurā dienā.

Mācību metodika ir klasiska, no vienkāršā uz sarežģīto. Sākotnēji tiek doti obligātie uzdevumi, kuru mērķis ir attīstīt sākuma iemaņas (uzbūve, svītrošana, darbs ar krāsu). Turpmāk, kad bāzes zināšanas ir iegūtas, jūs varēsiet paši izvēlēties sižetu un tā izpildes tehniku.


Mācību metodika ir klasiska, no vienkāršā uz sarežģīto. Sākotnēji tiek doti obligātie uzdevumi, kuru mērķis ir attīstīt sākuma iemaņas (uzbūve, svītrošana, darbs ar krāsu). Turpmāk, kad bāzes zināšanas ir iegūtas, jūs varēsiet paši izvēlēties sižetu un tā izpildes tehniku.


Pasniedzēja — Gunta Karule. Absolvēja Latvijas Mākslas akadēmiju, maģistra grāds Humanitārās zinātnēs, vizuāli plastiskā mākslas grafikā.

Pieraksts — 29558186.

Pateicība par vienu nodarbību — EUR 10.Bērnībā mēs visi viegli zīmējām savu reālo brīnumpasauli. Parastā skolā «vajadzīgās disciplīnas» izspieda ārā tik dabīgu zīmēšanu.

Mūsu mākslas nodarbībās jūs atgūsiet gan pārliecību, gan baudu no zīmēšanas un lepnumu par saviem darbiem. Vienkāršs sīmulis un krāsas izraisa jaunu domu, emociju, izjūtu straumi! Viss ir vienkārši! Zīmējiet un baudiet savu radošumu!

 

 

 

 

Citas regulārās nodarbības

Individuāla pieeja pie katra zīmēšanas kursu mācekļa!

Sestdienās 12:30. 

Ielūdzam jūs uz multiplikācijas personāžu zīmēšanas kursiem, galvenokārt anime stilā ^_^

Kursi notiks pirmdienas, otrdienas un piekdienas plkst. 16:30

Nodarbībās mēs soli pa solim pētīsim anime stila zīmēšanas pamatus. Katram māceklim centīsimies izstrādāt savu individuālu zīmējuma stilu pēc savas programmas.

Natālija Mansurova pabeidza VGIK, labāko Krievijas kinoskolu, ar filmu režisora-mākslinieka specializāciju. Viņas kursa meistari bija Fjodors Hitruks, «Vinnija Pūka» un daudzu citu multiplikācijas filmu veidotājs, un Anatolijs Sazonovs. Natālija strādāja par galveno mākslinieku pie kinofilmām un multiplikācijas filmām, un piedalījās kā māksliniece Jurija Noršteina multfilmā «Ezītis miglā». Tāpat viņai ir izdevniecības «Mazulis» bērnu grāmatu noformētāja un scenogrāfa pieredze.

Nodarbības pie Natālijas notiek sestdienās plkst. 10:00.

 

Английский язык для детей 6-13 лет играючи! Английский язык для начинающих детей преподается в легкой игровой форме: используются песни, мультфильмы, различные игры и увлекательные проекты. Детям весело и интересно, а ведь именно это и нужно для быстрого обучения!

Летом занятия планируются по вторникам и четвергам в 11:00 и 15:00.

Zīmēšanas nodarbības bērniem un pusaudžiem!

  • plkst. 11:00 pirmdienas

Уроки рисования для детей возрастом 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 лет. Легкие и простые уроки для детей станут толчком в развитии вашего ребенка. На каждом занятии мы изучаем новые приемы, работаем с различными материалами, поэтому присоединиться к группе можно на любом этапе.

Занятия проходят по вторникам и четвергам 11:00, а также средам 16:30.

Aktieris, režisors un profesionālais pedagogs Viktors Jansons ielūdz uz teatrālo studiju bērnus no 7 līdz 10 gadu vecumam.